Przed nami kolejny dzień festiwalowych atrakcji. O godz.12.00 w namiocie Caffe Lotto odbyło się kolejne spotkanie z Gwiazdami. Tym razem z popularnym i lubianym aktorem Piotrem Gąsowskim, który w barwny i zabawny sposób opowiadał o tym, jak wiele osób myli go ze znanym piosenkarzem Wojciechem Gąsowskim. Spotkanie było też promocją książki autorstwa P. Gąsowskiego ,, Co mi w życiu nie wyszło ?” Aktor już dziś pisze kolejną książkę, tym razem o swoich egzotycznych podróżach, odwiedził ponad 71 krajów.

W Caffe Lotto dziś i jutro odbędą się kolejne spotkania z aktorami i podróżnikami. Uczestnicy tych spotkań mają okazję do wylosowania upominków.

W programie 22. Festiwalu Gwiazd spektakle, koncerty, sesje autografowe. O godz.18.00 Aukcja charytatywna na rzecz Dominika z Międzyzdrojów, mecz Artyści vs Samorządowcy i wiele innych wydarzeń. Dokładny program na stronie www.festiwalgwiazd.com i na plakatach. Serdecznie zapraszamy.

Joanna Ścigała

Referat Promocji i Współpracy

 

1 KOMENTARZ

  1. Czy ten bazar na molo to reklama otwarcia sezonu jezeli tak to katasrofa a jezeli ma to zostac na caly sezon to jeszcze gorzej gorzej niz w tunisie brud szambo kto I ile wziol za pozwolenie na handel w tym miejscu ok chyba duzo$$$$$$$$$$$$$0000000000

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw swój komentarz
Please enter your name here