Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Międzyzdroje, instytucje i stowarzyszenia  do współpracy przy organizacji wystawy z okazji obchodów 70-lecia nadania praw miejskich  Międzyzdrojom.
Zwracamy się z prośbą o udostępnianie różnych ciekawych eksponatów, w tym: zdjęć, widokówek, plakatów, kronik i dokumentów, tablic pamiątkowych, sztandarów i proporców, elementy ubrań i mundurów oraz przedmiotów, które wiążą się z powojenną  historią naszego miasta.
Wystawa zostanie podzielona na dekady tj. od roku 1946, aż do czasów współczesnych. Eskpozycja będzie obejmowała m.in. życie społeczne, szkolnictwo, działalność instytucji i stowarzyszeń, samorząd, rozwój turystyki i kultury w naszej gminie.
Organizacją wystawy zajmuje się Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach, osobą kontaktową jest  Tomasz Rychłowski tel. 91 32 80 441, e-mail: um_tomaszrychlowski@miedzyzdroje.pl. Wystawa będzie eksponowana w okresie maj – wrzesień  2017r.

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje

1 KOMENTARZ

  1. I think that is among the most significant info for me.

    And i’m happy studying your article. But wanna remark on few general issues,
    The site style is ideal, the articles is really nice : D.
    Excellent job, cheers

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw swój komentarz
Please enter your name here