Idioci na plaży

9
21430

Tak wygląda zabawa dwóch „idiotów” (ok. 20 lat – każdy) z Jeleniej Góry. W sobotę w południe jadąc do Świnoujścia ze swym dobytkiem czyt. przyczepa (skuter) – wyprzedzali na trzeciego spychając wszystkie auta jadące z przeciwnego pasa na pas awaryjny – powodując ogromne zagrożenie dla życia uczestników ruchu . To synkowie bogatych Tatusiów czy Handlarze koksem??

źródło YouTube: Robert Matkowski

9 KOMENTARZE

  1. Nikt już nie napisze, że Polska jest tak zacofana na tle Europy ( kilka Slipów na całe wybrzeże ). Wystarczy zrobić w nadmorskich miejscowościach po jednym ( koszt takiego zwodowania sprzętu pływającego 20-40zł od sztuki ), szybko by się zwróciło i nikt by się nie ładował na plaże samochodami. A tak wielka afera bo niektórzy próbują je sami zwodować lepszym autem i jeszcze są młodzi . Rozumiem, że jak dwóch panów po 50-tce przyjedzie Golfem i spróbuje tak samo zrobić to nie będzie tematu… ??? Ogarnijcie się ludzie bo tylko jedna wielka zazdrość w tym kraju…….

  2. Dziadostwo wiocha bo tylko ci malomiasteczkowi uzywaja starch przejechanych bmw. W Celu zaimponowania malolatom no bo kto moze pozwolic sobie na 20 letnie pojazdy zza odry tylko czeresniaki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw swój komentarz
Please enter your name here