Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Międzyzdroje, instytucje i stowarzyszenia  do współpracy przy organizacji wystawy z okazji obchodów 70-lecia nadania praw miejskich  Międzyzdrojom.
Zwracamy się z prośbą o udostępnianie różnych ciekawych eksponatów, w tym: zdjęć, widokówek, plakatów, kronik i dokumentów, tablic pamiątkowych, sztandarów i proporców, elementy ubrań i mundurów oraz przedmiotów, które wiążą się z powojenną  historią naszego miasta.
Wystawa zostanie podzielona na dekady tj. od roku 1946, aż do czasów współczesnych. Eskpozycja będzie obejmowała m.in. życie społeczne, szkolnictwo, działalność instytucji i stowarzyszeń, samorząd, rozwój turystyki i kultury w naszej gminie.
Organizacją wystawy zajmuje się Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach, osobą kontaktową jest  Tomasz Rychłowski tel. 91 32 80 441, e-mail: um_tomaszrychlowski@miedzyzdroje.pl. Wystawa będzie eksponowana w okresie maj – wrzesień  2017r.

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw swój komentarz
Please enter your name here